YURTİÇİ ACİL GÖNDERİLERİNİZ İÇİN UÇAK KARGOYU TERCİH EDİN..     Günümüzde faaliyet göstermekte olan bir çok firma şehirler arası gönderileri için uçak kargoyu tercih edilmektedir önemli evraklar gün içerisinde sizin belirteceğiniz herhangi bir adresten alınıp havalimanı’na teslim edilmesi için kurye firmaları devreye girmektedir. Her ne kadar teknoloji gelişmiş olsa ve birçok işlem internet üzerinden yapılıyor olsa da resmi evraklar faturalar taahhütnameler ve daha pek çok önemli evrak eşya moto kurye ile uçak kargoya teslim edilmektedir Gönderilerde en hızlı çözümü günümüzde uçak kargo hizmetleri olmaktadır.

Firmamızın güvencesiyle verilmekte olan bu hizmet ile birlikte bir çok gönderiniz  kısa bir sürede havalimanı olan tüm illere uçak kargo ile gönderebilirsiniz. UÇAK KARGO en hızlı teslimat özelliği taşımasıyla birlikte son derecede güvenlidir bir gönderi biçimidir herhangi bir deformasyon meydana gelmeden istenen her türlü il dışı gönderilerinde   bu yöntem tercih edilmektedir. Her türlü şehir dışı uçak kargo işleminiz için sude moto kuryeyi güvenle tercih edebilirsiniz.

Normal şartlarda kargo teslimatları en kısa sürelerde 48 saati bulduğu düşünüldüğünde uçak kargo hizmeti ile birlikte havalimanı olan tüm illere teslimatlar iki üç saat gibi çok kısa bir sürede yapılabilmektedir. Son derece acil olan kargo gönderimlerinde devreye girebilecek olan bu hizmetten faydalanıldığında sorunsuz bir şekilde teslimat gerçekleştirilmektedir. Kargonuz sizin talebiniz ile birlikte adresinizden alınarak THY kargo uçaklarla istenilen ilin havalimanına teslim edilebilmektedir. Ve ayrıca acentemiz olan tüm illere masadan masaya teslimat gercekleştirilir. Uçak kargo hizmeti ile birlikte sadece yurt içinde değil aynı zamanda yurt dışı gönderilerinizde de uçak kargoyu tercih edebilirsiniz.

Uçak Kargo

Bunları da sevebilirsiniz