Kurye

Kurye , günümüzde yoğunlaşan, bir o kadar da tehlikeli halen gelen trafik ve yaşam koşullarında evraklarınızı  ve belgelerinizi hızlı bir şekilde göndermek istediğiniz yere ulaştırma sistemidir. Kuryeler kendi içerisinde, Yaya kurye, Acil kurye, Moto kurye, Gece kurye ve İlaç kurye gibi gruplara ayrılmaktadır. 

Motorlu Kurye bu sisteme bağlı olarak kurulmuştur. Siz değerli müşterilerimiz tarafından 7/24 saat içerisinde ihtiyaçları halinde yapacakları arama sonrasında devreye giren sistemdir. Gerekli bilgiler alındıktan sonra adresinize ulaşan Hızlı Kurye görevlimiz tarafından teslim alınır.

Gönderilmesi istenilen emanet alınan gönderiyi, en hızlı bir şekilde gönderilmek istenilen yere ulaştırılır. Gün içerisinde de yeni işlerini takip eder ve elinde ulaştırması gereken belge veya emanet hakkında da bilgilerini verir.

Moto Kurye Hizmeti

Moto Kurye Hizmeti hızlı ve güvenli olduğu için tercih edilen bir ulaştırma şeklidir. Fakat mevcut Kurye firmaları ve kuryeler oldukça fazladır ki günümüzde sıkça karşılaşma olasılığınız çok yüksektir. Bu nedenle doğal olarak kim güvenilirdir. Kim işini zamanında teslim ediyor.

Bunu iyice düşünerek analiz etmek gerekmektedir. Firmamızın bu konudaki uzman kadro ve güvenilir ekibi sayesinde artık seçimi yapmak daha rahat ve kolay olmuştur. Güvenilirliğimiz ve işe saygımız büyük firmaların yani günümüzde tanınmış olan holdingler, anonim şirketler, firmalar, işletmeler ve bireylerin bizi tercih etmelerini bu konuda kendimize referans olarak gösterebiliriz.

Çalışmalarımızda önceliğimiz birinci sınıf hizmet vermektir. Ekonomik yapıya uygun bir şekilde hareket ederek kişilerin güvenliğini ve gizliliğini göz ardı etmemektir. Tüm çalışanlarımız düzen, disiplin, güvenilirlik, işe saygı, zamanında ulaştırma ilkelerini benlik edinmiş kişidir.

Trafik bizimle dert olmaktan çıkmıştır. Biz sizlerin tüm gönderiler tam zamanında istenen yere güvenli bir şekilde teslim ederiz. Gerek iç personelimiz gerekse dışarıda mesai harcayan personelimiz görevinin önemini bilen sorumluluk sahibi bireylerdir. Bu potansiyele sahip olmakla beraber her bakımdan eksiksiz olarak görevini yerine getiren kişilerdir.
Hizmet ağırlığımız İstanbul geneli olsa da çevre illere ve büyük şehirlere de uçak veya arabalı olarak hizmet vermekteyiz. Bir çok büyük şehirde acentelerimiz mevcut olmakla beraber merkezimiz İstanbul olarak hizmet etmekteyiz. Firmamız sektörde öncü kuruluşlardan olup bir çok ilklere imza atarak sizlerin memnuniyetinizi kazanmaktan gurur duymaktadır.

Uçak Kargo

YURTİÇİ ACİL GÖNDERİLERİNİZ İÇİN UÇAK KARGOYU TERCİH EDİN..     Günümüzde faaliyet göstermekte olan bir çok firma şehirler arası gönderileri için uçak kargoyu tercih edilmektedir önemli evraklar gün içerisinde sizin belirteceğiniz herhangi bir adresten alınıp havalimanı’na teslim edilmesi için kurye firmaları devreye girmektedir. Her ne kadar teknoloji gelişmiş olsa ve birçok işlem internet üzerinden yapılıyor olsa da resmi evraklar faturalar taahhütnameler ve daha pek çok önemli evrak eşya moto kurye ile uçak kargoya teslim edilmektedir Gönderilerde en hızlı çözümü günümüzde uçak kargo hizmetleri olmaktadır.

Firmamızın güvencesiyle verilmekte olan bu hizmet ile birlikte bir çok gönderiniz  kısa bir sürede havalimanı olan tüm illere uçak kargo ile gönderebilirsiniz. UÇAK KARGO en hızlı teslimat özelliği taşımasıyla birlikte son derecede güvenlidir bir gönderi biçimidir herhangi bir deformasyon meydana gelmeden istenen her türlü il dışı gönderilerinde   bu yöntem tercih edilmektedir. Her türlü şehir dışı uçak kargo işleminiz için sude moto kuryeyi güvenle tercih edebilirsiniz.

Normal şartlarda kargo teslimatları en kısa sürelerde 48 saati bulduğu düşünüldüğünde uçak kargo hizmeti ile birlikte havalimanı olan tüm illere teslimatlar iki üç saat gibi çok kısa bir sürede yapılabilmektedir. Son derece acil olan kargo gönderimlerinde devreye girebilecek olan bu hizmetten faydalanıldığında sorunsuz bir şekilde teslimat gerçekleştirilmektedir. Kargonuz sizin talebiniz ile birlikte adresinizden alınarak THY kargo uçaklarla istenilen ilin havalimanına teslim edilebilmektedir. Ve ayrıca acentemiz olan tüm illere masadan masaya teslimat gercekleştirilir. Uçak kargo hizmeti ile birlikte sadece yurt içinde değil aynı zamanda yurt dışı gönderilerinizde de uçak kargoyu tercih edebilirsiniz.