Şehirler arası motorlu kurye :0533 037 93 82.

Sude motorlu kurye olarak başta tüm marmara bölgesi olmak üzere İstanbul’a yakın şehirlere aynı gün motorlu kurye teslimat gerçekleştirmekteyiz.güniçi veya gece hiç farketmez 7/24 herhangi bir gönderiniz bulunması halinde bizleri arayıp motorlu kurye talebinde buluna bilirsiniz sizin için her zaman bir motorlu kuryemiz vardır. bir gönderiniz bulunması halinde bizi aradıktan sonra en geç İstanbul’un herhangi bir semtinden 30 dakika gibi bir sürede motorlu kuryemiz gönderi yapılacak adrese ulaşır ve gönderinizi teslim alır.

Yapacağınız gönderileriniz evrak haricindeki ürüleriniz için ebatlı ve ağırlıklı ise bunun için ayrıca ücretlendirme yapılarak tarafınıza bildirilir, akabinde onayladığınız iş emriniz doğrultusunda çalışmaya başlarız ve sizlere verilen teslimat süresince gönderinizle ilgili takibi operasyon merkezimizle irtibat kurarak öğrenebilir ve takip edebilirsiniz.

Teslimatınız gerçekleştirildiğinde görevli personelimiz tarafından teslimat bilgilerimiz operasyon merkezimize aktarılır ve sonrasında siz müşterilerimize telefon yada mail yoluyla bilgi geçilir, böylece sorunsuz ve güvenli bir şekilde göndermiş olduğunuz evrak, ve paketlerinizin teslimatı sona erer.

Uzun yıllardır kuryelik sektöründe öncü firmalardan olan sude kurye aracılığıyla sizlerde en acil durumlarınız da kendinize çözüm ortağı olarak bizleri tercih ettiğiniz de ne derece de doğru bir karar verdiğinizide anlamış olursunuz.

Şehirlerarası Kurye Gönderi Koşulları

  1. İstanbul Çıkışlı ve Şehirlerarası iller den alınan kargo gönderileriniz doğrudan teslim edilir ve tek tarife üzerinden ücretlendirilir.
  2. Şehirlerarası Moto Kurye ile veya Arabalı Kurye ile yapacağınız gönderileriniz de gidilecek olan lokasyon üzerindeki ücretli oto yol ve gişe ödemeleri gönderilerinize ilave edilir.
  3. Şehirlerarası Kurye gönderileriniz de yine aynı şekilde gidilecek olan il güzergahın da arabalı feribot, ve arabalı tren gibi extra bir ulaşım kullanılmak zorunda kalınılırsa yine aynı şekilde yapacağınız gönderi ücretinizi ek olarak tarafınıza yansıtılır.
Yukarıda yazılı olan extra yapılacak her ödemenin fiş veya faturası tarafınıza verilerek  resmi olan ödemeler sizden tahsis edilecek. Oto yol gişe ücreti veya Arabalı vapur gibi yapılan ödemelerin size fiş veya faturası verilmediği taktir de tarafınız dan hiç bir şekilde kurye ücreti haricindin de bir ücret talep edilmeyecek.

Motorlu kurye gönderi şekilleri.

SUDE MOTO KURYE

1.Normal motorlu kurye:normal motorlu kurye genelde çok acil olmayan gönderiler için tercih edilir toplam süre İstanbul sınırları için maksimum 180 dakika olarak belirlenir yani siz bizleri aradıktan sonra en geç 30 dakika gibi bir sürede motorlu kuryemiz adresinize ulaşır ve gönderinizi alır ve gideceği adrese ulaşması 180 dakikadır.
2.Express motorlu kurye.Express motorlu kurye genelde acil gönderiler için tercih edilir İstanbul sınırları İçinde maksimum teslimat süresi 90 dakikadır siz bizleri aradıktan sonra en geç 30 dakika gibi bir sürede motorlu kurye personelimiz adresinize ulaşır ve gönderinizi alır fiyatlandırması ise normal gönderinin iki katıdır
3.Vip express motorlu kurye.Vip express motorlu kurye gönderilerinizde süre verilmez genelde çok acil gönderilerde tercih edilir süre verilmez siz bizleri aradıktan sonra en hızlı bir şekilde motorlu kurye personelimiz adresinize ulaşır ve ivedi bir biçimde gideceği adrese ulaştırır ücretlendirilmesi ise normal gönderinin üç katı olarak belirlenir
Yukarıda verilen süreler normal hava koşullarına göre belirlenmiştir yağmurlu karlı ve kötü hava koşullarında süreler değişiklik gösterebilir