Merter Moto Kurye.0212 595 49 12

Merter moto kurye olarak başta Merter olmak üzere İstanbul ve çevre illere motorlu kurye hizmeti vermekteyiz gün içerisinde herhangi bir gönderiniz olması durumunda paket zarf numune oto yedek parçası vs bizleri günün her saati 7/24 (0533 037 93 82) numaralı hattımızdan araya bilirsiniz sizler bizden motorlu kurye talebinde bulunduktan sonra en geç 30 dakika gibi bir sürede motorlu kurye personelimiz adresinize ulaşır ve gönderinizi sizden teslim alır ve gönderi modelinize göre gideceği adrese ulaştırır.

MOTORLU KURYE HİZMETİ

MOTORLU KURYE

Motorlu kurye hizmeti ülkemize 90 yıların başında gelmiştir ve başta İstanbul olmak üzere bir çok büyük şehirlerimizde bir çok sektörde tercih edilmektedir bunları saymak gerekirse kısaca restorantlar tekstil firmaları gümrük firmaları oto yedek parçacıları gibi vs nedeni ise büyük şehirlerin başta İstanbul gibi tarafik yoğunlu bilindik üzere büyük şehirlerde insanlar çok kısa mesafeleri bile bir yerden bir yere gitmeleri saatlerini almaktadır ve buda zaman kaybetmelerine neden olmaktadır tamda burda motorlu kuryeler devreye girer motorsikletler bilindik üzere diğer kara taşıtları gibi trafiğe fazla takılmazlar bir yerden bir yere çok kısa bir zamanda ulaşır ve ekonomiktirler o yüzden insanlar büyük şehirlerde motorlu kurye hizmetine çokça ihtiyaç duymaktadır.

MOTORLU KURYE GÖNDERİ MODELERİ

MERTER MOTORLU KURYE

Motorlu kurye gönderileri şekilleri. 1.Normal gönderi şekli: gönderi süresi İstanbul sınırları içerisinde 180 dakikadır genelde müşteriler acil olmayan gönderiler için tercih eder. 2.Express gönderi şekli: İstanbul sınırları içerisinde 90 dakikadır müşteriler genelde acil olan gönderilerde terci ederler. 3.Vip Express gönderi şekli: bu gönderi şeklinde süre verilmez en kısa zamanda gönderiler alınır ve gideceği adrese en kısa sürede teslim edilir genelde müşteriler çok acil gönderilerde bu gönderi şeklini terci eder. Yukarıda yazılan gönderi modell süreleri normal hava koşullarına göre hesaplanmıştır yağmurlu karlı fırtınalı havalarda sürelerde değişiklik olabilir. ve motorlu kurye adrese ulaştığında gönderiniz hazır değilse ilk 10 dakika moto bekleme ücreti talep etmez daha sonraki beklemelerde her dakikası 1 tl olarak belirlenir ve ayrıca eyer gönderiniz bir ayakkabı kutusundan büyük ise motorlu kurye paket ücreti talep eder