İkitelli kurye

İkitelli moto kurye olarak başta ikitelli ve tüm Marmara bölgesinde 7/24 Express motorlu kurye hizmetleri vermekteyiz bununla beraber aynı zamanda arabalı kurye uçak kargo şehirler arası acil kurye hizmetleri’de vermekteyiz

ikitelli kurye moto: 0533 037 93 82.

istoç moto kurye

Sude moto kurye olarak istoç ve çevresinde express motorlu kurye hizmetleri vermekteyiz ve ayrıca çevre şehirlere günün her saatinde 7/24 teslimat gercekleştirmekteyiz 7/24 günün her saatinde bizi arayıp motorlu kurye talebinde buluna bilirsiniz 30 dakika gibi bir zaman zarfı içinde motorlu kuryemiz gönderinizi almak üzere adresinize ulaşır ve gönderinizi alır ve gideceği adrese en kısa zamanda ulaştırır hesaplı güvenli motorlu kurye

Vip Kurye

Vip Kurye hizmeti gönderi taşınacağı semtler arasındaki mesafeye göre 30 dakika  ile 60 dakika arasında teslimatın yapıldığı hizmet türüdür.

Sude Kurye yaklaşık 20 yıllık deneyimi ve geniş moto kurye kadrosu ile İstanbul’un tüm semtlerinde her an vip kurye taşıma işleri gerçekleştirmektedir. Adresinizin nerede olduğu önemli değildir. Vip Kurye talebinde bulunduğunuzda adresinize en yakın kurye yönlendirilerek vip kurye gönderi sizlerden teslim alacak belirtilen teslimat süreleri içerisinde Vip Kurye gönderi ilgili adrese teslim edecektir.

Vip Kurye gönderi teslim ettiğimiz an teslimat bilgileri mail adresinize kurye yönetim sistemimiz tarafından otomatik olarak gönderilecektir.

Vip Kurye sistemimiz şu şekilde ilerler. Operasyon merkezimize kayıt düşer düşmez sahadaki en profesyönel moto kurye bulunduğunuz lokasyona en yakın Vip Kurye personelimiz yönlendirilir ve istanbul içi belirli bölgelere size verilen teslimat süre garantisi ile teslimatımız uygulanır.

İstanbul içindeki belirlortalama telimat süremiz (60) dakikadır. Bu özel hizmetlerimizden yararlanmak için motokuryemerkezimize ulaşmanız yeterlidir. Bir telefon kadar uzağınızdaki kuryelerimizle siz müşterilerimizin zamanla olan yarışındaki en iyi çözüm ortağınız olmaya yolunda 20 yıllık tecrübemizle devam etmekteyiz.

İstanbul anadolu ve avrupa yakasında bulunan genel merkezlerimizden yönlendirilen tüm motorize kurye işinin ehli personel ve iş disipliniyle çalışmaktadır. Bu hizmet seçeneğimizde ise size gönderilen saha personelimiz sadece ve sadece sizin gönderi teslimatıyla ilgilenir ve yolun üzeri dahi olsa başka hiç bir evrak ve gönderi almaz, direkt olarak sizin vermiş olduğunuz adrese gelir.