Vip Kurye

Vip Kurye hizmeti gönderi taşınacağı semtler arasındaki mesafeye göre 30 dakika  ile 60 dakika arasında teslimatın yapıldığı hizmet türüdür.

Sude Kurye yaklaşık 20 yıllık deneyimi ve geniş moto kurye kadrosu ile İstanbul’un tüm semtlerinde her an vip kurye taşıma işleri gerçekleştirmektedir. Adresinizin nerede olduğu önemli değildir. Vip Kurye talebinde bulunduğunuzda adresinize en yakın kurye yönlendirilerek vip kurye gönderi sizlerden teslim alacak belirtilen teslimat süreleri içerisinde Vip Kurye gönderi ilgili adrese teslim edecektir.

Vip Kurye gönderi teslim ettiğimiz an teslimat bilgileri mail adresinize kurye yönetim sistemimiz tarafından otomatik olarak gönderilecektir.

Vip Kurye sistemimiz şu şekilde ilerler. Operasyon merkezimize kayıt düşer düşmez sahadaki en profesyönel moto kurye bulunduğunuz lokasyona en yakın Vip Kurye personelimiz yönlendirilir ve istanbul içi belirli bölgelere size verilen teslimat süre garantisi ile teslimatımız uygulanır.

İstanbul içindeki belirlortalama telimat süremiz (60) dakikadır. Bu özel hizmetlerimizden yararlanmak için motokuryemerkezimize ulaşmanız yeterlidir. Bir telefon kadar uzağınızdaki kuryelerimizle siz müşterilerimizin zamanla olan yarışındaki en iyi çözüm ortağınız olmaya yolunda 20 yıllık tecrübemizle devam etmekteyiz.

İstanbul anadolu ve avrupa yakasında bulunan genel merkezlerimizden yönlendirilen tüm motorize kurye işinin ehli personel ve iş disipliniyle çalışmaktadır. Bu hizmet seçeneğimizde ise size gönderilen saha personelimiz sadece ve sadece sizin gönderi teslimatıyla ilgilenir ve yolun üzeri dahi olsa başka hiç bir evrak ve gönderi almaz, direkt olarak sizin vermiş olduğunuz adrese gelir.

Alo Kurye

Alo kurye sizi en yakın posta servisine ulaştırır. Kişiye özel gönderiler, araçlı yada motorlu kuryeler ile zamanında ve güvenle istenilen adrese teslim edilir.

Alo kurye sizi en yakın posta servisine ulaştırır. Firmaya özel gönderiler, araçlı yada motorlu kuryeler ile zamanında ve güvenle istenilen adrese teslim edilir.

Sipariş operatör ekranında göründükten sonra operatör gps sayesinde siparişe en yakın kuryeyi siparişi almakla görevlendirir akabinde operatör yardımcıları kuryeyi izlemeye başlar zaman zaman operatöre bilgi aktarırlar kurye adrese 10 dakika mesafede kuryenin durması vs durmalarda kuryeden bilgi istenir alınan bilgi operatöre akatarılır bu süreç kurye taşınacak malzemenin alımına kadar sürer kurye paketin bulunduğu adresin 100 metre yaklaştığında gps sistemi operatörü uyarır kurye adreste diye kurye adresden paketi aldığında operatörü telefonla arar operatör evrağın aciliyetine bağlı olarak ya devam ettirip teslimatı sağlar yada bir başka adresden alınması gereken sipariş varsa ona gönderir.